Estonian Hotel and Restaurant Association

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
Koostöö

EHRL stipendium

EHRL'i stipendium antakse välja kord aastas. Stipendiumile kandideerimine toimub iga aasta septembrikuus ning stipendiaatide autasustamine novembrikuus.

Rohkem infot stipendiumite jagamise kohta saab telefoni teel.

Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu stipendiumi statuut

EHRL stipendiumile võivad kandideerida hotelli- või toitlustuseriala õpetavate õppeasutuste õpilased, mille õppekavad ja õppebaas on läbi vaadatud EHRL Personalitöö- ja Koolituskomisjoni või Kutsekomisjoni poolt.

 

Koolisiseselt võivad stipendiumile kandideerida õppeasutuste hotelli- või toitlustuseriala õpilased, kes vastavad statuudis toodud kriteeriumitele.

Stipendiaadi valiku protseduur pannakse paika koolisiseselt, kool otsustab, keda esitada stipendiumi  kandidaadiks, võttes arvesse alljärgnevaid kriteeriume:

 

 • Stipendiumi saaja on kogu õppeprogrammist vähemalt ühe aasta oma erialal õppinud.
 • Stipendiumi saajal on olnud hea õppeedukus (neljad-viied eriala ainetes) kogu õppeaasta vältel.
 • Stipendiumi saajal on arenenud distsipliinitunne: ta ei hiline ega puudu põhjuseta ning teeb oma tööd õigeaegselt ära.
 • Stipendiumi saajal on arenenud omaalgatus, ta osaleb ürituste organiseerimisel, tunneb süvendatud huvi  eriala vastu, loeb erialast kirjandust, käib messidel, kutsevõistlustel ja presentatsioonidel.
 • Stipendiumi saaja peab olema läbinud õppeplaaniga ettenähtud praktikad EHRL-i liikmeshotellis või restoranis ja praktikahinnangud näitavad, et ta on omandanud teatud tööoskused ja ta suhtub oma töösse tõsiselt, lisada tuleb praktikaaruanne.

 

Info 2016 aasta kohta:

Stipendiumi kandidaat peab valitud olema ja esitatud EHRL'le (EHRL, Kiriku 6, 10130 Tallinn või info@ehrl.ee)

20. oktoobriks 2016 a.

Esildises peaks olema kajastatud õpilase vastavus stipendiumi saamiseks vajalikele kriteeriumitele. Lisaks ootame:

 

- Praktikaaruannet või muud dokumenti, mis kinnitab õpilase edukat praktika läbimist EHRL’i liikmeshotellis.

- Õppeedukust tõendavat dokumenti.

Kooli poolt esitatud dokumendid kandidaadi kohta peavad olema digi-allkirjastatud ning edastatud meili teel või allkirjastatud käsitsi ning saadetud postiga EHRL'i kontorisse.

 

Stipendiumi suurus ühele õpilasele on kuni 155 eurot. Lisaks stipendiumile premeerime stipendiaate liikmeshotellide või restoranide kinkekaartidega.

Radisson BLU Hotell Olümpia ning Nordic Hotel Forum toetab stipendiaate enda poolt välja pandud summadega. Tervitame Nordic Hotel Forumi ja Radisson Blu Hotell Olümpia tegevust, kes toetavad kutseharidust stipendiumite näol.

Peale rahalise tunnustuse eelistatakse stipendiaati pärast kooli lõpetamist vakantsele kohale EHRL –i liikmesettevõttes. Töökoht jääb tööandja määrata.

 

Kui kooli poolt esitatud kandidaat ei vasta statuudis esitatud nõuetele, siis on EHRL- i Personalitöö- ja Koolituskomisjonil on õigus jätta taotlus rahuldamata ning stipendiumifond jagatakse võrdselt esitatud kandidaatide vahel.

Stipendium antakse üle õppeaasta esimeses pooles (Novembrikuus 2016), üks kord aastas.

 

About AssociationMain ActivitiesStatutesMembersContactAwards of the YearCo-operationEvents calendar
Management of AssociationCommissionsSecretariatThe Board
Benefits of MembershipWho Can Become MembersMembership ApplicationMembersMembership Fee
Valid Hotel and Motel Classification SystemClassification RequirementsHow to ApplyClassification ApplicationClassification FeeClassification CommitteeClassified Hotels in EstoniaHotelstars Union CVI and logo
Professional Qualification Committee
Food Committee
Job Opportunities in HotelsEHRA StipendsTrainingPractice OpportunitiesWork and career
EAS Tourism StatisticsInternational StatisticsBank of Estonia statistics