Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Baltic Hospitality & Retail Systems

MaakondTallinn

AadressTartu mnt 18
10115 Tallinn

Telefon+372 661 6662

Faks+372 661 6665

E-kirikristel.metsanurm@bhrs.info

Kodulehthttp://www.bhrs.info

Kirjeldus

BHRS (Baltic Hospitality and Retail Systems) OÜ on rahvusvahelise kogemusega ettevõte, kes turustab alates 1996. aastast tark- ja riistvaralahendusi Eesti, Läti ja Leedu majutus-, toitlustus- ja meelelahutusasutustele ning alates aastast 2013 ka tarkvaralahendusi jaemüügisektorile. Ettevõte on ülemaailmse MICROS kontserni toodete ainuesindaja Balti riikides, keda teatakse sageli maailmas enimkasutatud hotellijuhtimissüsteemi Fidelio Suite8 järgi.

BHRS OÜ missiooniks on komplekssete infotehnoloogiliste lahenduste pakkumine koos tehnilise toe osutamisega suurtele ning samuti väikestele ettevõtetele Eestis, Lätis ja Leedus.

Ettevõtte peakontor asub Tallinnas ning esindused Riias ja Vilniuses. BHRSi kontorite ülesandeks on kliendisuhete korraldamine, kõrgetasemelise ööpäevaringse tehnilise toe osutamine ning kliendikoolituste läbiviimine. BHRS OÜ poolt pakutavaid süsteeme kasutab enam kui 120 klienti Eestis, Lätis ja Leedus. Nende hulgas on suured rahvusvahelised hotelliketid nagu Rezidor Hotels Group (Radisson Blu Hotels & Park Inn Hotels), Accor, Fairmont, Kempinski, jt, samuti Baltikumi suurimad hotelliketid Tallink Hotels, Kolonna Hotels Group, Wellton Hotels Group, Meriton Hotels, Centrum Hotels Group, jt, kui ka väiksemad iseseisvad hotellid ja restoranid.

BHRS OÜ poolt esindatavad tooted on:

 • Fidelio Suite8 - hotellijuhtimissüsteem väikestele ja keskmise suurusega hotellidele
 • Opera - hotellijuhtimissüsteem suurtele hotellidele ja hotellikettidele
 • Bella Vita - SPA-de ja SPA hotellide juhtimissüsteem
 • Micros 3700 - kassasüsteem keskmistele ja suurematele toitlustusasutustele
 • Micros e7 - kassasüsteem väiksematele toitlustusasutustele
 • Micros Retail - Kachng! - tarkvaralahendus väiksematele ja keskmistele kaubandusettevõtetele
 • Micros Retail - XStore - tarkvaralahendus väiksematele ja keskmistele kaubandusettevõtetele
 • Bartech - automaatsed minibaarid
 • Hewlett Packard - serverid, arvutid ning kassad kõikidele kliendigruppidele

 

BHRS OÜ teeb tulemuslikku koostööd turismi- ja hotellikoolidega, kus on võimalik õppida kasutama hotellisüsteemi Fideli Suite8 ja kassasüsteemi Micros 3700. Koostööd tehakse turismikoolidega Tallinnas, Tartus, Pärnus, Kuressaares, Riias, Vilniuses, Kaunases ja mujal.

Baltic Hospitality & Retail Systems
LiidustTegevussuunadPõhikiriLiidu liikmedKontaktAastapreemiadEHRLi koostöö Sündmuste kalender
Liidu juhtimineJuhatusKomisjonidTegevtöötajad
Mida pakub liit oma liikmetele?Kes võivad saada liikmeks?LiitumisavaldusLiikmetasuLiikmete nimekiri
Kehtiv Hotellide ja Motellide tärnisüsteemNõuded tärnihotellideleJärkude taotlemise kordKuidas järke taodeldaTasumääradJärgukomisjonEesti tärnihotellidHotelstars Unioni CVI ja logo
KutsekomisjonKoka kutseeksamKelneri kutseeksamHotelliteenindaja kutseeksamBaarmani kutseeksamTasumääradTeated kutse andmise kohtaKutseeksami keskused
Eesti Restoranide Liit
KoostööpakkumisedTöökuulutusedEHRL stipendiumTäiendkoolitusPraktikavõimalusedTöö/karjäär
Statistikaameti ülevaatedEAS turismistatistikaRahvusvaheline statistikaEesti Panga statistika