Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

DIETA HERES - profiköögikeskus

MaakondTallinn

AadressLaki 32
12519 Tallinn

Telefon+372 6667030

Fakspuudub

E-kiridieta@dieta.ee

Kodulehthttp://www.dieta.ee

Kirjeldus

DIETA AS on Soome firma DIETA OY  tütarettevõte, mis tegeleb restoranide ja suurköökide seadmete ja tarvikute hulgimüügiga Eestis alates 2001. aastast.

Soomes on restoranide ja suurköökide tarvikuid  turustatud juba üle 40-aasta

 

Uus sisekujundus , avar ja valgusrohke müügisaal, lihtne juurdepääs, laias valikus tootenäidiseid ja professionaalsed nõustajad - need on mõningad märksõnad, mis iseloomustavad meie profiköögikeskust.

Pakume seadmeid ja nende hooldust, laua- ja kööginõusid, serveerimisvahendeid, baaritarvikuid, säilitus- ja transpordinõusid, kaubariiuleid restoranidele, kohvikutele, baaridele, pubidele, sööklatele, hotellidele, haiglatele, kaitsevägedele, koolidele, lasteaedadele ja hooldekodudele.
Samuti erinevaid tooteid toiduainetetööstusele ja varuosasid seadmetele.

Meie tootevalikus on üle 10000 artikli.

 

Kontor/näidistesaal on avatud tööpäevadel  9.00 - 17.00
Laupäeval ja pühapäeval  oleme suletud.


Tere tulemast meie näidistesaali aadressil Laki tn 32, Tallinn.

DIETA HERES - profiköögikeskus
LiidustTegevussuunadPõhikiriLiidu liikmedKontaktAastapreemiadEHRLi koostöö Sündmuste kalender
Liidu juhtimineJuhatusKomisjonidTegevtöötajad
Mida pakub liit oma liikmetele?Kes võivad saada liikmeks?LiitumisavaldusLiikmetasuLiikmete nimekiri
Kehtiv Hotellide ja Motellide tärnisüsteemNõuded tärnihotellideleJärkude taotlemise kordKuidas järke taodeldaTasumääradJärgukomisjonEesti tärnihotellidHotelstars Unioni CVI ja logo
KutsekomisjonKoka kutseeksamKelneri kutseeksamHotelliteenindaja kutseeksamBaarmani kutseeksamTasumääradTeated kutse andmise kohtaKutseeksami keskused
Eesti Restoranide Liit
KoostööpakkumisedTöökuulutusedEHRL stipendiumTäiendkoolitusPraktikavõimalusedTöö/karjäär
Statistikaameti ülevaatedEAS turismistatistikaRahvusvaheline statistikaEesti Panga statistika