Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Diversey Care

Maakond

AadressAl. Jerozolimskie 134
02305 Varssav

Telefon+372 510 1035

E-kirilauri.saar@sealedair.com

Kodulehthttps://sealedair.com/diversey-care/diversey-care-products

Kirjeldus

Oleme maailma juhtiv professionaalsete puhastus-, tervisekaitse- ja hügieenitoodete ning nendega seotud teenuste ja lahenduste pakkuja.

Meie klientideks on kinnisvarahaldus-, majutus-, toitlustus-, jaemüügi- ja tervishoiusektor ning toiduaine- ning joogitööstus. Meie tooted, süsteemid ja kogemused muudavad toidu, joogi ja ruumid tarbijatele ning kasutajatele ohutumaks ja hügieenilisemaks.

 

Meie põhieesmärk on pakkuda lahendusi ja tehnoloogiaid haldamaks tervikut ning seda kuluefektiivselt.

 

Meie peamised pakutavad tooted on puhastusvahendid, koristusmasinad ja –tarvikud. Pakkumise kriitiline osa on koristuskontseptsioon, ehk et kuidas need tooted panna koos toimima nii, et kasutajale kaasneks maksimaalne efektiivsus, on see siis rahaline kokkuhoid või puhtustaseme tõus. 

 

Kui Teil on probleeme kulude või hügieeniga, võtke ühendust, teeme väga konkreetse ja atraktiivse pakkumise!

Diversey Care
LiidustTegevussuunadPõhikiriLiidu liikmedKontaktAastapreemiadEHRLi koostöö Sündmuste kalender
Liidu juhtimineJuhatusKomisjonidTegevtöötajad
Mida pakub liit oma liikmetele?Kes võivad saada liikmeks?LiitumisavaldusLiikmetasuLiikmete nimekiri
Kehtiv Hotellide ja Motellide tärnisüsteemNõuded tärnihotellideleJärkude taotlemise kordKuidas järke taodeldaTasumääradJärgukomisjonEesti tärnihotellidHotelstars Unioni CVI ja logo
KutsekomisjonKoka kutseeksamKelneri kutseeksamHotelliteenindaja kutseeksamBaarmani kutseeksamTasumääradTeated kutse andmise kohtaKutseeksami keskused
Eesti Restoranide Liit
KoostööpakkumisedTöökuulutusedEHRL stipendiumTäiendkoolitusPraktikavõimalusedTöö/karjäär
Statistikaameti ülevaatedEAS turismistatistikaRahvusvaheline statistikaEesti Panga statistika