Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Eesti Hotellikool

MaakondTallinn

AadressAhtri 12
10151 Tallinn

Telefon+372

E-kiriinfo@hotellikool.ee

Kodulehthttp://www.hotellikool.ee/

Kirjeldus

Eesti Hotellikool on täienduskoolituse ja konsultatsioonifirma, mis alustas tegevust 1991.aastal eesmärgiga pakkuda rahvusvahelise tasemega personali täienduskoolitust Eesti hotellidele ja restoranidele.

Tänaseks on Eesti Hotellikool saavutanud tuntuse ka kui hotellimajandusealaseid konsultatsioone- ja juhtimisteenuseid pakkuv firma.

1996.aastal rajas Eesti Hotellikool koos Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu ning Eesti Turismifirmade Liiduga erakutseõppeasutuse Eesti Hotelli- ja Turismimajanduse Erakool (EHTE), millest tänaseks on saanud Eesti Hotelli- ja Turismikõrgkool, kus pakutakse lisaks kutseharidusele ka hotellimajanduse-, reisikorralduse- ja toitlusutusealast rakenduslikku kõrgharidust.

Tänaseks on EHTEst tunnistuse või diplomi saanud üle 1000 lõpetaja, kes töötavad nii Eesti kui välismaa majutus- ja toitlustusettevõtete ning reisibüroodes.

LiidustTegevussuunadPõhikiriLiidu liikmedKontaktAastapreemiadEHRLi koostöö Sündmuste kalender
Liidu juhtimineJuhatusKomisjonidTegevtöötajad
Mida pakub liit oma liikmetele?Kes võivad saada liikmeks?LiitumisavaldusLiikmetasuLiikmete nimekiri
Kehtiv Hotellide ja Motellide tärnisüsteemNõuded tärnihotellideleJärkude taotlemise kordKuidas järke taodeldaTasumääradJärgukomisjonEesti tärnihotellidHotelstars Unioni CVI ja logo
KutsekomisjonKoka kutseeksamKelneri kutseeksamHotelliteenindaja kutseeksamBaarmani kutseeksamTasumääradTeated kutse andmise kohtaKutseeksami keskused
Eesti Restoranide Liit
KoostööpakkumisedTöökuulutusedEHRL stipendiumTäiendkoolitusPraktikavõimalusedTöö/karjäär
Statistikaameti ülevaatedEAS turismistatistikaRahvusvaheline statistikaEesti Panga statistika