Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Hemtex AB Eesti Filiaal

MaakondTallinn

AadressEstonia pst 9
10143 Tallinn

Telefon+372 56844146

E-kirikaja.saar@hemtex.com

Kodulehthttp://www.hemtex.fi

Kirjeldus

Hemtex on Põhjamaade suurim kodutekstiilide müügikett, mis sai alguse Rootsist 1973.aastal. Täna tegutseb Hemtex Rootsis, Soomes ja Eestis enam kui 160 kauplusega. Hemtexi äriidee on müüa oma hinna väärilisi kaasaegseid ja trendikaid sisustustooteid, eelkõige kodutekstiile. Hemtexi tooted on eelkõige suunatud nõudlikule Skandinaavia turule, toodete kõrge kvaliteet vastab Rootsi standarditele.  Põhiline tootevalik koosneb neljast valdkonnast: magamis-, vanni-, elutuba ja köök.
Hemtex pakub suurepärast tootevalikut ka äriklientidele – müügil on suur valik tekke, patju ja voodipesukomplekte, lisaks päevatekke, kardinaid ja aluslinu. Palju on ka erinevaid vannitoatekstiile. Olemasolevatele nn hotellikollektsioonidele on lisa tulemas lähikuudel. Restoranidele pakuma traditsiooniliste lauakatete kõrval uusimaid tekstiile, mille omadused säästavad pesukordi ja pikendavad kasutusiga. Meie teenindus on paindlik ja kiire, samas suudame tooteid valmistada igale kliendile personaalselt. Äriklientidele ja sisekujundajatele on meil pakkuda suur kangavalik voodikatete, kardinate, voodiseelikute ja pehme mööbli valmistamiseks.
 
Hemtexi tooteid kasutavad täna paljud Põhja-Euroopa majutusasutused väikestest kodumajutustest suurte hotellideni. Hetkel on Hemtexil Eestis 5 kauplust, neist 4 Tallinnas ja 1 Tartus.

LiidustTegevussuunadPõhikiriLiidu liikmedKontaktAastapreemiadEHRLi koostöö Sündmuste kalender
Liidu juhtimineJuhatusKomisjonidTegevtöötajad
Mida pakub liit oma liikmetele?Kes võivad saada liikmeks?LiitumisavaldusLiikmetasuLiikmete nimekiri
Kehtiv Hotellide ja Motellide tärnisüsteemNõuded tärnihotellideleJärkude taotlemise kordKuidas järke taodeldaTasumääradJärgukomisjonEesti tärnihotellidHotelstars Unioni CVI ja logo
KutsekomisjonKoka kutseeksamKelneri kutseeksamHotelliteenindaja kutseeksamBaarmani kutseeksamTasumääradTeated kutse andmise kohtaKutseeksami keskused
Eesti Restoranide Liit
KoostööpakkumisedTöökuulutusedEHRL stipendiumTäiendkoolitusPraktikavõimalusedTöö/karjäär
Statistikaameti ülevaatedEAS turismistatistikaRahvusvaheline statistikaEesti Panga statistika