Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Hoist Group

MaakondTallinn

AadressJõe 9-75, WTCT
10151 Tallinn

Telefon+372 666 1776

E-kirisupport.baltic@hoistgroup.com

Kodulehthttp://www.hoistgroup.com/ee/

Kirjeldus

Süsteemid, tooted ja teenused hotellidele ja tarkvara firmadele


"Rahvusvahelisel turul saame tänu erialalistele oskustele ja innovatiivsele mõtlemisel pakkuda süsteeme, tooteid ja teenuseid, mis tõstavad hotellide ja kinnisvara firmade tasuvust."

 

HoistGroup turustab tehniliste süsteemide selliseid lahendusi ja teenuseid, mis on spetsiaalselt välja töötatud hotellinduse, konverentsikorralduse ja kinnisvara firmadele. Aitame oma klientidel majanduskulusid veelgi kokku hoida ja pakkuda külastajatele enam mugavusi ja paremat teenindust. Hoist teeb koostööd paljude hotellikettidega Skandinaavia ja Euroopa turul.


Hoist Group OÜ teostab järgmised teenused oma tegevusvaldkondades:

 

 • Comfort Design (interjöri- ja hügieenitooted)
 • Entertainment (meelelahutus ja saated)
 • Eyecom (TV-seadmed)
 • HotSoft (Property Management System – haldamise süsteemid)
 • Laptop Access (WiFi Internet)
 • Serviator (Mobile Back Office süsteem)

 

Meie kliendid:

Hilton, Scandic, Ibis, Best Western,Choise Hotels Scandinavia, Elite Hotels of Sweden, First,Uniquestay Hotels, Rezidor, Accor

Hoist GroupHoist GroupHoist GroupHoist Group
LiidustTegevussuunadPõhikiriLiidu liikmedKontaktAastapreemiadEHRLi koostöö Sündmuste kalender
Liidu juhtimineJuhatusKomisjonidTegevtöötajad
Mida pakub liit oma liikmetele?Kes võivad saada liikmeks?LiitumisavaldusLiikmetasuLiikmete nimekiri
Kehtiv Hotellide ja Motellide tärnisüsteemNõuded tärnihotellideleJärkude taotlemise kordKuidas järke taodeldaTasumääradJärgukomisjonEesti tärnihotellidHotelstars Unioni CVI ja logo
KutsekomisjonKoka kutseeksamKelneri kutseeksamHotelliteenindaja kutseeksamBaarmani kutseeksamTasumääradTeated kutse andmise kohtaKutseeksami keskused
Eesti Restoranide Liit
KoostööpakkumisedTöökuulutusedEHRL stipendiumTäiendkoolitusPraktikavõimalusedTöö/karjäär
Statistikaameti ülevaatedEAS turismistatistikaRahvusvaheline statistikaEesti Panga statistika