Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Tallinna Teeninduskool

MaakondTallinn

AadressMajaka 2
11412 Tallinn

Telefon+372 605 3102

Faks+372 638 1262

E-kiriinfo@teeninduskool.ee

Kodulehthttp://www.teeninduskool.ee

Kirjeldus

 

Tallinna Teeninduskool, lühema nimega Teko, on suurim kutseõpet pakkuv majutuse-teeninduse-kaubanduse valdkonna kool Põhja-Eestis. Õppida saab eesti ja vene keeles nii põhi- kui ka keskhariduse baasil, samuti töökohapõhises õppes.  

 

Põhihariduse baasil saab õppida kokaks, pagar-kondiitriks, majutus- ja toitlustusteenindajaks ning müüjaks, keskhariduse baasil kokaks, kondiitriks, hotelliteenindajaks, müügiesindajaks või müügikonsultandiks. Töökohapõhises õppes on võimalik omandada müügikorralduse, toiduainete tehnoloogia või pagari eriala. Samuti on võimalik end täiendada mitmesugustel täienduskursustel.

 

Tallinna Teeninduskool pakub oma õpilastele võimalust osaleda nii koolisisestel kui ka vabariiklikel kutsevõistlustel, kus meie õpilased on läbi aastate saavutanud kõrgeid tulemusi. Tublimatel õpilastel on võimalik sooritada praktika välismaal. Meil on professionaalsed ja toetavad õpetajad ning head õppimistingimused. 2011. aastal valmis vana koolikompleksi kõrvale uus, nüüdisaegse sisseseadega õppekorpus tänapäevaste õppeklasside ja -köökidega, raamatukogu ja sportimisvõimalustega. Avatud on õppe- ja õpilasrestoran. Koolil on ka oma õpilaskodu.  

 

Info vastuvõtu kohta www.teeninduskool.ee/vastuvott/

Tallinna TeeninduskoolTallinna TeeninduskoolTallinna Teeninduskool
LiidustTegevussuunadPõhikiriLiidu liikmedKontaktAastapreemiadEHRLi koostöö Sündmuste kalender
Liidu juhtimineJuhatusKomisjonidTegevtöötajad
Mida pakub liit oma liikmetele?Kes võivad saada liikmeks?LiitumisavaldusLiikmetasuLiikmete nimekiri
Kehtiv Hotellide ja Motellide tärnisüsteemNõuded tärnihotellideleJärkude taotlemise kordKuidas järke taodeldaTasumääradJärgukomisjonEesti tärnihotellidHotelstars Unioni CVI ja logo
KutsekomisjonKoka kutseeksamKelneri kutseeksamHotelliteenindaja kutseeksamBaarmani kutseeksamTasumääradTeated kutse andmise kohtaKutseeksami keskused
Eesti Restoranide Liit
KoostööpakkumisedTöökuulutusedEHRL stipendiumTäiendkoolitusPraktikavõimalusedTöö/karjäär
Statistikaameti ülevaatedEAS turismistatistikaRahvusvaheline statistikaEesti Panga statistika