Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Dieta AS-i pakkumine teraskarkassiga laoriiulitele "Camshelving"

Camshelving on hügieeniline ja kasutuskindel riiulisüsteem profiköökidele.

Tugevad püsttorud ja riiulikandurid on terastugevduste ja plastkattega. 60–120 cm riiuli kandevõime on 363 kg ja 130–170 cm riiulil 272 kg. Camshelvingi süsteemis kasutatakse 4 erineva laiuse ja 12 eri pikkusega riiuleid. Riiulite kõrgust saab muuta 100 mm kaupa. Camshelving võimaldab luua mitmeks eri otstarbeks sobivaid riiulisüsteeme. Monteerimine on lihtne kummivasara abil. Spetsiaalsed nurgadetailid võimaldavad vältida tarbetute püsttorude kasutamist. Ratastega varustatud riiulite abil saab ka väiksemasse ruumi luua tõhusa teisaldatava riiulisüsteemi ning sellega profiköögis väärtuslikku ruumi kokku hoida.

 

Camshelvingi riiulid sobivad kasutamiseks ka jahutus- ja külmutusruumides, sest taluvad temperatuuri kuni -30 °C. Roostevaba ja liitekohtadeta Camshelving on hügieeniline ja sobib kasutamiseks niisketes ruumides. Riiulite tasapinna plaate võib pesta nõudepesumasinas. Riiulid on toiduainetetööstuses kasutamiseks lubatud plastist (taaskasutatav polüpropü-leen).

 

Eelised kasutajale
- Riiulite helehall värvitoon ja sile pind muudavad mustuse avastamise ja põhjaliku puhastamise lihtsaks.
- Riiuleid on kerge paigaldada ning pesemiseks või ümbertõstmiseks eemaldada.
- Riiuli tasapinna plaate võib pesta nõudepesumasinas.
- Camshelvingi riiulitel on ka nurgad tänu spetsiaalsele tugisüsteemile hästi kasutatavad. See võimaldab tõhustada ruumikasutust.
- Puhastamine on lihtne.
- Garantii korrosiooni- ja sööbimiskindluse suhtes.
- Riiulid on saadaval nii ratastega kui ka ilma ratasteta.
Ratastel riiulid saab nt külmruumist kiiresti pesemiseks välja tuua. Igas laoruumis ühe ratastel riiuli hoidmine
aitab kiirendada toiduainete käitlemist.

 

Hindadele lisandub käibemaks. Tarneaeg kuni 4 nädalat.

NÄIDISHINNAD! Allahindlus -30%!
Toote kirjeldus                                                                    Tavahind             Soodushind
Riiul 1080 x 400 x 1800mm, restriiulid, 4 tasapinda                 354,64                248,00
Riiul 1280 x 500 x 1800mm, restriiulid, 5 tasapinda                 489,18                342,00
Riiul 1715 x 600 x 1800mm, restriiulid, 4 tasapinda                 632,58                443,00
Riiul 1080 x 500 x 1770mm, restriiulid, 4 tasapinda, ratastega 584,90                 409,00
Võta vajaminevate riiulite mõõdud ja küsi hinnapakkumist!
Dieta AS - Mustamäe tee 46,

Tallinn 10621
666 70 30, dieta@dieta.ee

www.dieta.ee

Kehtiv kuni: 
31. Detsember 2013
LiidustTegevussuunadPõhikiriLiidu liikmedKontaktAastapreemiadEHRLi koostöö Sündmuste kalender
Liidu juhtimineJuhatusKomisjonidTegevtöötajad
Mida pakub liit oma liikmetele?Kes võivad saada liikmeks?LiitumisavaldusLiikmetasuLiikmete nimekiri
Kehtiv Hotellide ja Motellide tärnisüsteemNõuded tärnihotellideleJärkude taotlemise kordKuidas järke taodeldaTasumääradJärgukomisjonEesti tärnihotellidHotelstars Unioni CVI ja logo
KutsekomisjonKoka kutseeksamKelneri kutseeksamHotelliteenindaja kutseeksamBaarmani kutseeksamTasumääradTeated kutse andmise kohtaKutseeksami keskused
Eesti Restoranide Liit
KoostööpakkumisedTöökuulutusedEHRL stipendiumTäiendkoolitusPraktikavõimalusedTöö/karjäär
Statistikaameti ülevaatedEAS turismistatistikaRahvusvaheline statistikaEesti Panga statistika