Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Esmaabikohver (koos plaastriautomaadiga!)+ sinine liimivaba rull-plaaster TASUTA!

Professionaalsed esmaabikohvrid HORECA-sse.

Eesti Vabariigi seadustele vastava sisuga komplekteeritud kohver, mille saab kinnitada seinale ja sealt ka vajadusel kaasavōtmiseks lihtsasti  eemaldada. Asjad on kohvris lahterdatud eraldi sahtlitesse. Kohver on väga praktiline, asjadest on selge ülevaade ja see teeb esmaabi andmise kiireks ja operatiivseks. 

 

Kõige rohkem kulub ikka plaastreid. meie kohvritel on väljaspoolt avatav plaastriautomaat, millest plaastrit võttes vabaned üks osa plaastrist kattepaberist. Seega saab plaastrit kohe kasutama hakata!

Samuti ei ole võimalik plaastreid "koju" kaas võtta, mis meie kogemusel vähendab märgatavalt plaastrite kulu Teie ettevõttes!

 

Pildi kohvrist leiate siit.

 

Hind: 79,00+km+ TASUTA liimivaba rull-plaaster (sinine).

 

Tuleme teile meeleldi tooteid ka tutvustama ja näitama.

Marno Roose

+3725023904

Väike-Paala 1, Tallinn (müügisaal)

Vaata ka Facebook:

- Superservice & Innovatiivsed kontoritarbed

- Esmaabitarbed kontorisse ja HORECA'sse

- Kooli- ja kunstitarbed

www.superservice.ee

www.superservice.eu (kontoritarbed ja esmaabitarbed)

www.kinkekaart.ee

Kehtiv kuni: 
31. Detsember 2014
LiidustTegevussuunadPõhikiriLiidu liikmedKontaktAastapreemiadEHRLi koostöö Sündmuste kalender
Liidu juhtimineJuhatusKomisjonidTegevtöötajad
Mida pakub liit oma liikmetele?Kes võivad saada liikmeks?LiitumisavaldusLiikmetasuLiikmete nimekiri
Kehtiv Hotellide ja Motellide tärnisüsteemNõuded tärnihotellideleJärkude taotlemise kordKuidas järke taodeldaTasumääradJärgukomisjonEesti tärnihotellidHotelstars Unioni CVI ja logo
KutsekomisjonKoka kutseeksamKelneri kutseeksamHotelliteenindaja kutseeksamBaarmani kutseeksamTasumääradTeated kutse andmise kohtaKutseeksami keskused
Eesti Restoranide Liit
KoostööpakkumisedTöökuulutusedEHRL stipendiumTäiendkoolitusPraktikavõimalusedTöö/karjäär
Statistikaameti ülevaatedEAS turismistatistikaRahvusvaheline statistikaEesti Panga statistika