Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Nixor EE: Metra kapiluku-, läbipääsu- ja kassasüsteemid veekeskustele/SPA-dele/hotellidele

Kas teil on raskusi kontrollida klientide arvu, kes külastavad teie veekeskust, SPA-d või spordisaali?

Kas teil on probleeme kappide lukustamisega?

Kas soovite sularaha vaba arveldamist keskuse ruumides?

 

Lahendus!

Nixor EE pakub teile terviklahendust firmalt Metra: 

 • Läbipääsusüsteem
 • Kontaktivaba RFID randmepael, mis toimib kui pilet ja kapivõti
 • Sularahata arveldamine
 • POS kassatarkvara piletite ja toodete müügiks
 • Elektrooniline lukusüsteem (ELS)

 

Uuri lisa ja küsi süsteemi demo:

Nixor EE AS
Telefon +372 6688866

Kassi 4, 12618 TALLINN

E-post: nixor_ee@nixor.ee

www.nixor.ee

 

Metra inženering d.o.o on ettevõte Sloveeniast, mis arendab ja juurutab elektroonilisi lukusüsteeme (ELS) ja läbipääsusüsteeme veekeskustele, SPA-dele, spordisaalidele ning paljudele muudele valdkondadele. Nad pakuvad lahendusi alates lihtsatest kapi lukustamise süsteemidest kuni tervet maja hõlmavate automatiseeritud luku-, läbipääsu-, müügisüsteemideni. Tänu aastate pikkusele kogemusele ning mitmetele edukalt elluviidud projektidele pakuvad nende lahendused klientidele parimat võimalikku teenust läbi töökindla ja modernse süsteemi. Nixor EE on Metra ametlik partner ja edasimüüja Baltikumis alates 2010. aastast.

Kehtiv kuni: 
31. Detsember 2013
LiidustTegevussuunadPõhikiriLiidu liikmedKontaktAastapreemiadEHRLi koostöö Sündmuste kalender
Liidu juhtimineJuhatusKomisjonidTegevtöötajad
Mida pakub liit oma liikmetele?Kes võivad saada liikmeks?LiitumisavaldusLiikmetasuLiikmete nimekiri
Kehtiv Hotellide ja Motellide tärnisüsteemNõuded tärnihotellideleJärkude taotlemise kordKuidas järke taodeldaTasumääradJärgukomisjonEesti tärnihotellidHotelstars Unioni CVI ja logo
KutsekomisjonKoka kutseeksamKelneri kutseeksamHotelliteenindaja kutseeksamBaarmani kutseeksamTasumääradTeated kutse andmise kohtaKutseeksami keskused
Eesti Restoranide Liit
KoostööpakkumisedTöökuulutusedEHRL stipendiumTäiendkoolitusPraktikavõimalusedTöö/karjäär
Statistikaameti ülevaatedEAS turismistatistikaRahvusvaheline statistikaEesti Panga statistika