Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Nixor EE: restoranide kassasüsteem Oscar

Oscar for Hospitality kassasüsteem restoranidele, baaridele, kohvikutele
 • Klientide  / Laudade teenindamine
 • Retseptide ja menüüde haldus
 • Arve jagamine mitme kliendi vahel
 • Äärmiselt kiire ja tõhus kassa
 • Laudade broneerimine
 • Püsikliendi ja kampaania haldus
 • Integreeritav 3ndate süsteemidega

 

OSCAR for Hospitality toetab toitlustusettevõtete keerukat haldus-, juhtimis- ja teenindusfunktsionaalsust. OSCAR for Hospitality on kavandatud just restoranide, hotellide, kiirtoidukohtade, pubide ja klubide nõuetele vastavalt. Ta võimaldab juhtida kõike, alates toidu ja jookide eest tasumisest kassas ning dünaamilisest laua teenindamisest, kuni lao ja hindade kontrollini iga müügipunkti kohaselt. Olgu see üks kassa või mitu- sada, te võite olla kindel, et OSCAR on ideaalne lahendus edukaks äri korraldamiseks ning klientide teenindamiseks.

 

Kliendi rahulolu tuleneb nii Teie töötajate kui ka paigaldatud süsteemi kvaliteedist ja tõhususest. Mõlemad aspektid käivad käsikäes. Rakendades aega säästvaid protsesse võimaldab OSCAR Teie personalil töötada sõbralikus ja optimaalses keskkonnas. Mobiilsete terminalide kasutamine julgustab Teie personali kauem klientidega tegelema, samal ajal kui tellimuste täitmine juba toimub. Tööviljakusel silma peal hoides on võimalik personali ajutiselt

 suunata kohtadesse, kus neid on kõige enam vaja. See määrav informatsioon on kättesaadav igal ajal, kui jälgite koondatud või detailset ülevaadet Teie klientide voolust.

Mitmete aastate jooksul ennast toitlustuse keskkonnas tõestanud OSCARit täiendatakse pidevalt kindlustamaks funktsionaalsete ja tehniliste omaduste vastavuse pidevalt areneva turu muutuvatele nõuetele.

 

Lisainfo: nixor_ee@nixor.ee 

tel: 668 888 66

www.nixor.ee

 

Oscar

Kehtiv kuni: 
31. Detsember 2013
LiidustTegevussuunadPõhikiriLiidu liikmedKontaktAastapreemiadEHRLi koostöö Sündmuste kalender
Liidu juhtimineJuhatusKomisjonidTegevtöötajad
Mida pakub liit oma liikmetele?Kes võivad saada liikmeks?LiitumisavaldusLiikmetasuLiikmete nimekiri
Kehtiv Hotellide ja Motellide tärnisüsteemNõuded tärnihotellideleJärkude taotlemise kordKuidas järke taodeldaTasumääradJärgukomisjonEesti tärnihotellidHotelstars Unioni CVI ja logo
KutsekomisjonKoka kutseeksamKelneri kutseeksamHotelliteenindaja kutseeksamBaarmani kutseeksamTasumääradTeated kutse andmise kohtaKutseeksami keskused
Eesti Restoranide Liit
KoostööpakkumisedTöökuulutusedEHRL stipendiumTäiendkoolitusPraktikavõimalusedTöö/karjäär
Statistikaameti ülevaatedEAS turismistatistikaRahvusvaheline statistikaEesti Panga statistika