Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
Teated ja uudised

'Külalislahkuse' sektori mess 15.märts

Head hotelli-ja restoranisektoris tegutsejad,

 

Olete oodatud külastama EHRL-i 'külalislahkuse' sektori toodete ja teenuste messi, mis toimub 15.märtsil kell 11.00-16.00 Ülemiste Hotellis Tallinnas.

 

Messil saab lähemalt tutvuda külalislahkuse sektoris tegutsevate ettevõtete erinevate toodete ja teenustega. Eksponantidena on väljas nii EHRL-i kaasliikmed kui ka külalised väljaspoolt liitu.

Sissepääs messile on tasuta.

 

Hotelli külastajatele on parkimine tasuta.

Lisainfo aadressilt info@ehrl.ee.

 

Kohtumiseni messil!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Messil osalejad (nimekiri koos pakkumistega täieneb jooksvalt):

 

Smiletex OÜ

 

Diversey Care

 

Superservice OÜ

 

Hemtex AB Eesti Filiaal

 

Baltic Hospitality & Retail Systems OÜ

 

Hoist Group OÜ

 

Eesti Hotellikool

 

Haaga-Helia Competence Centre in Estonia

 

City TV

 

Vabalaud OÜ

 

Bed Factory Sweden

 

Sleep Angel

 

eDreamHotels


13. veebruar 2017

LiidustTegevussuunadPõhikiriLiidu liikmedKontaktAastapreemiadEHRLi koostöö Sündmuste kalender
Liidu juhtimineJuhatusKomisjonidTegevtöötajad
Mida pakub liit oma liikmetele?Kes võivad saada liikmeks?LiitumisavaldusLiikmetasuLiikmete nimekiri
Kehtiv Hotellide ja Motellide tärnisüsteemNõuded tärnihotellideleJärkude taotlemise kordKuidas järke taodeldaTasumääradJärgukomisjonEesti tärnihotellidHotelstars Unioni CVI ja logo
KutsekomisjonKoka kutseeksamKelneri kutseeksamHotelliteenindaja kutseeksamBaarmani kutseeksamTasumääradTeated kutse andmise kohtaKutseeksami keskused
Eesti Restoranide Liit
KoostööpakkumisedTöökuulutusedEHRL stipendiumTäiendkoolitusPraktikavõimalusedTöö/karjäär
Statistikaameti ülevaatedEAS turismistatistikaRahvusvaheline statistikaEesti Panga statistika