Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
Liikmelisus

Liiduga ühinemine

Liiduga ühinemine läbi Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu (EHRL), lähtuvalt põhikirjast:

 

  • Iseseisvad hotellid ja restoranid, muud kehtestatud korras atesteeritud majutus- ja toitlustusettevõtted;
  • Hotellide ja restoranide ketid või muud ühendused;
  • Hotellide ja restoranide hanke- või teenindusettevõtted, -firmad või nende ühendused;
  • Hotellikoolid ja hotellidele ja restoranidele kaadrit ettevalmistavad väljaõppekeskused;
  • Hotellide ja restoranide turu-, kliendiuuringuid teostavad teadusasutused;
  • Turismiorganisatsioonid;
  • Juhatuse otsusel muud juriidilised ja üksikisikud, kes tunnistavad Liidu põhikirja.

Eesti Hotellide ja  Restoranide Liiduga saate liituda täites liitumisavalduse EHRLi kodulehel.

Liitudes iseseisva restoranina, olete automaatselt ka Eesti Restoranide Liidu (ERL) liige.

 

Liiduga ühinemine läbi Eesti Restoranide Liidu (ERL):

 

Eesti Restoranide Liit (ERL)  on kogu toitlustus valdkonnaga tegelevate ettevõtete esindusorganisatsioon, mis esindab sellel alal töötavate firmade huve. ERL esindab  ja toetab professionaalset, jätkusuutlikku ning tulevikukindlat majandusharu pakkudes ühtset platvormi, kus jagada oma kogemusi ning nõu. ERLi liikmeks on oodatud klassikalised restoranid, kohvikud, kiirtoidu restoranid, iseteenindusega restoranid ja meelelahutusasutused. ERL on täieõiguslik Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu liige.

 

Eesti Restoranide Liiduga saate liituda täites liitumisavalduse ERLi kodulehel.

Liikmetasude kohta leiate info siit.

LiidustTegevussuunadPõhikiriLiidu liikmedKontaktAastapreemiadEHRLi koostöö Sündmuste kalender
Liidu juhtimineJuhatusKomisjonidTegevtöötajad
Mida pakub liit oma liikmetele?Kes võivad saada liikmeks?LiitumisavaldusLiikmetasuLiikmete nimekiri
Kehtiv Hotellide ja Motellide tärnisüsteemNõuded tärnihotellideleJärkude taotlemise kordKuidas järke taodeldaTasumääradJärgukomisjonEesti tärnihotellidHotelstars Unioni CVI ja logo
KutsekomisjonKoka kutseeksamKelneri kutseeksamHotelliteenindaja kutseeksamBaarmani kutseeksamTasumääradTeated kutse andmise kohtaKutseeksami keskused
Eesti Restoranide Liit
KoostööpakkumisedTöökuulutusedEHRL stipendiumTäiendkoolitusPraktikavõimalusedTöö/karjäär
Statistikaameti ülevaatedEAS turismistatistikaRahvusvaheline statistikaEesti Panga statistika