Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
Tärnisüsteem

Lühiülevaade tärnihotellidele esitatavatest nõuetest

 

Täpse ülevaate hotellidele ja motellidele kehtestatud tärninõuetest leiad siit.

 

Lühiülevaade tärnihotellidele esitatavatest nõuetest:

 

 

Kõikides tubades on dušš ja WC või vann ja WC, tubasid koristatakse iga päev, kõikides tubades on kaugjuhtimispuldiga värviteler, laud ja tool, seep või dušigeel, hotellis on vastuvõtuteenus, faks vastuvõtus, üldkasutatavad telefonid külastajatele, hiline hommikusöök, hotellis pakutakse jooke.

 

  

Hommikusöök Rootsi lauas, lugemislamp voodi kõrval, vanniõli või dušigeel, vannilinad, pesuriiulid, valik hügieenivahendeid (näiteks hambahari, hambapasta, raseerimisvahendid), krediitkaardid.

 

   

Vastuvõtt on avatud vähemalt 14 tundi, telefoni teel saab vastuvõtuga ühendust ööpäev läbi nii hotellist kui ka väljapoolt, töötajad oskavad kahte keelt , vastuvõtu töötajad kannavad vormirõivaid, pagasiteenus, jookide valik toas, telefon toas, interneti kasutamise võimalus toas või üldkasutataval alal, kütteseade vannitoas, föön, puhastussalvrätid, täispikkuses peegel, koht pagasi / kohvri paigutamiseks, õmblustarbed, jalanõude puhastamise vahendid, pesupesemis- ja triikimisteenus, lisapadja ja lisateki küsimise võimalus, järjepidev kaebuste lahendamise süsteem.

 

    

Vastuvõtt on avatud vähemalt 18 tundi, telefoni teel saab vastuvõtuga ühendust ööpäev läbi nii hotellist kui väljapoolt, istmetega fuajee, kus saab tellida jooke, hommikusöök Rootsi lauas või hommikusöögimenüü toateeninduse kaudu, minibaar või võimalus tellida ööpäev läbi jooke toateeninduse kaudu, pehme tool / diivan koos lauaga, soovi korral hommikumantel ja toasussid, kosmeetikatooted (näiteks vannimüts, küüneviil, vatipadjad), meikimispeegel, vannitoas valik kosmeetikatooteid, internetiühendus ja –terminal, à la carte restoran.

 

     

Vastuvõtt on avatud 24 tundi, personal oskab mitut keelt, uksehoidja- või parkimisteenus, portjee, jooksupoiss, ruumikas vastuvõtuala mitme istme ja jookide tellimise võimalusega, iga külalise personaalne tervitamine kas värskete lillede või kingitusega toas, minibaar ja jookide ning toidu pakkumine toateeninduse kaudu ööpäev läbi, väikestes pudelites  hooldusvahendid, internetiühendusega arvuti toas, šeif toas, triikimisteenus (ühe tunni jooksul), jalanõude puhastamise teenus, voodi valmistegemine õhtuti, kontrollkülastused.

LiidustTegevussuunadPõhikiriLiidu liikmedKontaktAastapreemiadEHRLi koostöö Sündmuste kalender
Liidu juhtimineJuhatusKomisjonidTegevtöötajad
Mida pakub liit oma liikmetele?Kes võivad saada liikmeks?LiitumisavaldusLiikmetasuLiikmete nimekiri
Kehtiv Hotellide ja Motellide tärnisüsteemNõuded tärnihotellideleJärkude taotlemise kordKuidas järke taodeldaTasumääradJärgukomisjonEesti tärnihotellidHotelstars Unioni CVI ja logo
KutsekomisjonKoka kutseeksamKelneri kutseeksamHotelliteenindaja kutseeksamBaarmani kutseeksamTasumääradTeated kutse andmise kohtaKutseeksami keskused
Eesti Restoranide Liit
KoostööpakkumisedTöökuulutusedEHRL stipendiumTäiendkoolitusPraktikavõimalusedTöö/karjäär
Statistikaameti ülevaatedEAS turismistatistikaRahvusvaheline statistikaEesti Panga statistika