Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Personalitöö - ja koolituskomisjon

1. Maarika Liivamägi (EHRL); maarika@ehrl.ee

2. Toomas Undusk (Hotellikool); toomas.undusk@hotellikool.ee

3. Marge Retnik (Nordic Hotel Forum); Marge.Retnik@nordichotels.eu

4. Marju Varter (AS Tallink Grupp); Marju.Varter@tallink.ee

5. Annika Maido (Kalev Spa ja Veekeskus); Annika.Maido@kalevspa.ee

6. Anu Laineste (Swissotel Tallinn); Anu.Laineste@swissotel.com
7. Helen Ernits (Radisson Blu Sky Hotel); helen.ernits@radissonblu.com

8. Airi Neemre(Radisson Blu Hotel Olümpia/Park Inn by Radisson Central Tallinn); airi.neemre@radissonblu.com

9. Killu Maidla (My City Hotel); killu@mycityhotel.ee

10. Kristina Rom (Ülemiste Hotel); kristina@ylemistehotel.ee

11. Maret Kaldmaa (Original Sokos Hotel Viru/Solo Sokos Hotel Estoria); Maret.Kaldmaa@sok.fi

12. Meeli Kaldma (Tallinna Teeninduskool); meeli.kaldma@teeninduskool.ee

13. Laura Pirn (Hotell Euroopa); laura.pirn@youroffice.ee

14. Raigo Triik (Hotell Metropol); raigo@metropol.ee

15. Kadi Saluoks (Hotell Susi); manager@susihotel.ee

16. Krista Tuulik (Tallink Hotels); Krista.Tuulik@tallink.ee

17.Elena Budarina (Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn); elena.budarina@rezidorparkinn.com

18. Aime Vilgas (Strand SPA & Konverentsihotell); aime.vilgas@strand.ee

 

LiidustTegevussuunadPõhikiriLiidu liikmedKontaktAastapreemiadEHRLi koostöö Sündmuste kalender
Liidu juhtimineJuhatusKomisjonidTegevtöötajad
Mida pakub liit oma liikmetele?Kes võivad saada liikmeks?LiitumisavaldusLiikmetasuLiikmete nimekiri
Kehtiv Hotellide ja Motellide tärnisüsteemNõuded tärnihotellideleJärkude taotlemise kordKuidas järke taodeldaTasumääradJärgukomisjonEesti tärnihotellidHotelstars Unioni CVI ja logo
KutsekomisjonKoka kutseeksamKelneri kutseeksamHotelliteenindaja kutseeksamBaarmani kutseeksamTasumääradTeated kutse andmise kohtaKutseeksami keskused
Eesti Restoranide Liit
KoostööpakkumisedTöökuulutusedEHRL stipendiumTäiendkoolitusPraktikavõimalusedTöö/karjäär
Statistikaameti ülevaatedEAS turismistatistikaRahvusvaheline statistikaEesti Panga statistika