Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Baieri Kelder

MaakondTallinn

AadressRoosikrantsi 2a
10119 Tallinn

Kohtade arv100

Telefon+372 640 0045

Faks+372 640 0041

E-kiriinfo@baierikelder.ee

Kodulehthttp://www.baierikelder.ee

Kirjeldus

Külalislahkus – Baieri keldri traditsioon!

Baieri kelder see on õlle maailm, kus kannudel kerkivad aromaatsed õllevahu mäed ja õhus hõlmub Josperi ahjust tõusvate isuäratavate roogade lõhnad, mida kokad Teile mõeldes parasjagu valmistavad.

Baieri keldri menüüst leiab nii uut kui vana, ja menüü kui gastronoomiline Sümfoonia, täis isuäratavaid hõrgutisi, krõbedat seakooti või mee ja kaneeliga küpsetatud vürtsikat parti, õunakooki või Baieri keldris kohapeal valmistatud jäätist.

Restoran Baieri kelder on koht, kus meeldivas seltskonnas aeg lausa lendab. Siin käivad käsikäes inspiratsioon ja lõbu. Baieri keldris saab pidada ärikohtumisi, sõpradega kohtuda või üksi aega veeta. Baieri keldris sajandivanuste võlvide all on alati mõnus nagu kodus.

Külmad joogid ja kuumad söögid ootavad Sind!

 

 Tule meile! Tule koos sõpradega!


Lahtiolekuajad: E-N 12-23; R-L 12-24; P 14-23

Laudade reserveerimine telefonil +372 640 0045, e-postiga info@baierikelder.ee

+372 640 0047, e-postiga manager@baierikelder.ee

Baieri KelderBaieri KelderBaieri Kelder
LiidustTegevussuunadPõhikiriLiidu liikmedKontaktAastapreemiadEHRLi koostöö Sündmuste kalender
Liidu juhtimineJuhatusKomisjonidTegevtöötajad
Mida pakub liit oma liikmetele?Kes võivad saada liikmeks?LiitumisavaldusLiikmetasuLiikmete nimekiri
Kehtiv Hotellide ja Motellide tärnisüsteemNõuded tärnihotellideleJärkude taotlemise kordKuidas järke taodeldaTasumääradJärgukomisjonEesti tärnihotellidHotelstars Unioni CVI ja logo
KutsekomisjonKoka kutseeksamKelneri kutseeksamHotelliteenindaja kutseeksamBaarmani kutseeksamTasumääradTeated kutse andmise kohtaKutseeksami keskused
Eesti Restoranide Liit
KoostööpakkumisedTöökuulutusedEHRL stipendiumTäiendkoolitusPraktikavõimalusedTöö/karjäär
Statistikaameti ülevaatedEAS turismistatistikaRahvusvaheline statistikaEesti Panga statistika