Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Café Swiss

MaakondTallinn

AadressTornimäe 3
10145 Tallinn

Telefon+372 624 2416

E-kiriCafeswiss.Tallinn@swissotel.com

Kodulehthttp://www.cafeswiss.biz/

Kirjeldus

Swissôtel Tallinna 8.korrusel asuv restoran Café Swiss pakub nii värskendavat hommiku- kui ka rikkaliku lõuna- ja õhtusöögi buffet´d. Restorani nime toetab suurepärane a la carte valik kohalike ning rahvusvaheliste roogade seast, samuti ka valik parimatest Šveitsi roogadest.


 


Restoran Café Swiss on pühapäeviti tähelepanu keskpunkti võtnud just nimelt perekonnad, pakkumaks võimalust Sunday Brunch´i ajal nautida suurepäraste maitseelamuste kõrval kallite inimeste seltskonda. Pere pisemad on teretulnud osa võtma erinevatest meelelahutusprogrammi osadest ning samuti nautima roogasid omanäolisest Kid´s Menu´st.


 


Suurematele gruppidele, kollektiividele ning pidulistele pakub ideaalselt atmosfääri Café Swiss´i Privaatruum, mis asub samuti 8. korrusel. Mahutades kuni 40 inimest on Café Swiss´i privaatruumis seni korraldatud erinevaid konverentse, sünnipäevi ning kliendiüritusi.


 


 

Café SwissCafé SwissCafé Swiss
LiidustTegevussuunadPõhikiriLiidu liikmedKontaktAastapreemiadEHRLi koostöö Sündmuste kalender
Liidu juhtimineJuhatusKomisjonidTegevtöötajad
Mida pakub liit oma liikmetele?Kes võivad saada liikmeks?LiitumisavaldusLiikmetasuLiikmete nimekiri
Kehtiv Hotellide ja Motellide tärnisüsteemNõuded tärnihotellideleJärkude taotlemise kordKuidas järke taodeldaTasumääradJärgukomisjonEesti tärnihotellidHotelstars Unioni CVI ja logo
KutsekomisjonKoka kutseeksamKelneri kutseeksamHotelliteenindaja kutseeksamBaarmani kutseeksamTasumääradTeated kutse andmise kohtaKutseeksami keskused
Eesti Restoranide Liit
KoostööpakkumisedTöökuulutusedEHRL stipendiumTäiendkoolitusPraktikavõimalusedTöö/karjäär
Statistikaameti ülevaatedEAS turismistatistikaRahvusvaheline statistikaEesti Panga statistika