Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data01/virt28535/domeenid/www.ehrl.ee/old/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
Teated ja uudised

Täiendkoolitus teenindusjuhtidele

Hea teenindusvaldkonna vastutav töötaja


Kutsume Teid osalema teenindusjuhi pädevuskoolituse jätkuprogrammis 'Teenindusjuhi roll ja juhtimine kliendikeskses organisatsioonis´.


Koolitusprogramm põhineb teenindusjuhi tase 6 kutsestandardi kompetentsidel ning on välja töötatud teenidusjuhi pädevuskoolituse jätkuprogrammina koostöös ettevõtetega Swedbank, Tele 2, Tallink, Kalev Spa, MyFitness, Caravan Restaurants, AG Toitlustus ja Innovatsioonikeskus InnoEurope.


Koolitusele on õppima oodatud nii avaliku kui erasektori teenindusorganisatsioonide töötajad, kes vastutavad organisatsioonis teenindusvaldkonna eest ning, kes on huvitatud uute teadmiste ja oskuste omandamisest, mida kasutada oma organisatsioonis lojaalsete klientide osakaalu tõstmiseks.


Koolituse eesmärgiks on anda osalejatele teadmised, oskused ja tööriistad, mida rakendada teeninduse parendamise, disaini ja efektiivsuse tõstmise eesmärgil oma organisatsioonis. Koolitus on ülesehitatud moodulipõhiselt. Teadmised ja oskused omandatakse nii läbi teooria kui praktiliste õppepäevade ettevõtetes, eesmärgil tutvuda erinevate ettevõtete heade tulemusteni viinud tegevuste ja süsteemidega aga ka selleks kasutatud metoodikate ja tööriistadega.


Koolitus toimub perioodil veebruar – juuni 2017 kord kuus, viiel korral, kahel järjestikusel päeval (neljapäev-reede), Ülemiste City innovatsioonilinnakus asuvas Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor (Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn).


Koolituse kohta täpsema info leiate SIIT

 

Küsimuste korral palume ühendust võtta Katrin Kreegimäega, katrin.kreegimae@eek.ee.


24. jaanuar 2017

LiidustTegevussuunadPõhikiriLiidu liikmedKontaktAastapreemiadEHRLi koostöö Sündmuste kalender
Liidu juhtimineJuhatusKomisjonidTegevtöötajad
Mida pakub liit oma liikmetele?Kes võivad saada liikmeks?LiitumisavaldusLiikmetasuLiikmete nimekiri
Kehtiv Hotellide ja Motellide tärnisüsteemNõuded tärnihotellideleJärkude taotlemise kordKuidas järke taodeldaTasumääradJärgukomisjonEesti tärnihotellidHotelstars Unioni CVI ja logo
KutsekomisjonKoka kutseeksamKelneri kutseeksamHotelliteenindaja kutseeksamBaarmani kutseeksamTasumääradTeated kutse andmise kohtaKutseeksami keskused
Eesti Restoranide Liit
KoostööpakkumisedTöökuulutusedEHRL stipendiumTäiendkoolitusPraktikavõimalusedTöö/karjäär
Statistikaameti ülevaatedEAS turismistatistikaRahvusvaheline statistikaEesti Panga statistika